Asansörlü Taşıma

Evden eve nakliyat sektöründe kusursuz taşınmak istiyorsanızmutlaka asansörlü taşıma 'yı tercih ediniz, Yük asansörü bulunmayan binalarda dış cephe, balkon veya pencere elverişli ise taşımacılığın asansör kullanılarak yapılması eşyalarınızın kırılması veya çizilmesi riskini azaltacaktır.

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma fiyatları asansörün kurulacağı kat veya yere göre değişiklik göstermektedir. Bugün asansör fiyatları 150 TL den başlamakta ve 400 TL ye kadar çıkmaktadır. Örnek olarak Tokat’da asansör kiralama ücreti 150 TL iken ilçelerinde bu fiyat 400 TL ye kadar çıkmakta olup bu fiyatlar aynı zamanda mevsimsel olarak değişiklik göstermektedir. Piyasada 2 türde asansör bulunmakta olup bunlar kurmalı ve araç üstü olmaktadır.

Tokat Asansörlü Taşıma

Kurmalı asansör aracın içerisine sığabilecek büyüklükte olup 5. kata kadar uzanabilmektedir, araç üstü asansörler ufak kamyonların üzerine monte edilmiş şekilde olup 53 metre boya kadar uzanabilecek türleri vardır. Evden eve nakliyat firmaları genelikle gitmiş oldukları Tokat asansörlü taşıma hizmet sunumlarında bu asansörleri ücreti karşılığında kiralamaktadırlar.

Asansörlü Taşıma, Tokat Asansörlü Taşıma, Tokat’da asansör kiralama ücreti, veziroglu asansor kiralama

  • Görüntüleme: 208

İlgili Makaleler